В вашей корзине:


Корзина пуста
Оформить заказ

Он лайн оптовый интернет магазин
(099) 017-35-27 (MTS)
(067) 310-52-90 (Kyivstar)
(063) 634-24-33 (life:)
График работы:
Пн-Пт с 9:00 до 18:00
Сб с 9:00 до 12:00
Перезвоните мне

Каталог товаров

  Уцененные товары
Автосигнализации
Автосвет
Мех. средства защиты
  Виброшумоизоляция
Головные устройства
Аксессуары к головным устройствам
Видео/TV
Автозвук
Видеорегистраторы
GPS навигация
GSM сигнализации для дома
Парковочные радары и системы видеопарковки
  Радар-детекторы
Доп. оборудование
Монтажное оборудование
  Рекламная продукция

Поиск в новостях:  

МСС Україна. Охоронні системи Magnum - зручно та ефективно   11 октября 2019 г.


  Компанія «МСС Україна», виробник охоронних систем Magnum, починає новий 2018 рік з приємної новини. Чотири моделі охоронних систем Magnum M10, M20, S10, S20 отримали ще більше функцій для зручного та ефективного користування.

Що саме зручного та корисного ми пропонуємо нашим клієнтам в 9-й версії ПО :

  • Програмування через смартфон з Bluetooth модулем. Відтепер за допомогою функції Bluetooth забезпечено швидке та зручне програмування всіх параметрів охоронної системи. Програмування параметрів по Bluetooth відбувається за допомогою мобільного додатку Magnum Installer як при встановленні системи, що безумовно буде зручно для установників охоронних систем, так і в оперативному режимі користування. Кількість параметрів, які налаштовуються при встановленні, залежить від складності установки на автомобіль та кількості функцій замовлених власником автомобіля. І якщо раніше таке програмування вимагало великих витрат часу, додаткових дротових під’єднаннь, інколи навіть додаткового обладнання (програматор) то зараз процедура зручна та швидка і займає лише 5-10 хвилин при програмуванні зі смартфону з операційною системою Android. Більше того, при програмуванні системи по Bluetooth, установник має можливість відслідковувати всі налаштування та зміни в системі в он-лайн режимі. Для підключення до системи необхідно встановити додаток  Magnum Installer на Ваш смартфон та увімкнути Bluetooth в налаштуваннях смартфона. Потім згідно з інструкцією до сигналізації необхідно увійти в режим програмування (При вимкненому режимі охорони відкрити капот і залишити його відкритим. Включити запалювання – через секунду індикаторний світлодіод системи короткими спалахами почне порозрядно відраховувати цифри персонального коду. Ввести персональний код (див. інструкцію) – система подасть 3 коротких звукових сигнали, сповіщаючи про вхід в режим програмування). 
  • Самостійне налаштування параметрів системи клієнтом. Параметри які інколи змінює власник автомобіля — ПІН код доступу, секретний ключ шифрування даних, телефони для інформування СМС та голосовими повідомленнями, налаштування датчиків, налаштування запуску двигуна для підігріву чи охолодження двигуна та інші налаштування користувача для безпеки та комфорту відтепер також здійснюються за допомогою смартфона. Для користувача вхід в режим програмування раніше вимагав особливих знань та навичок, тому більшість користувачів зверталися за допомогою до установника, тепер разом з Bluetooth особливі знання та навички не потрібні. Споживач має можливості швидко та самостійно внести зміни до таблиці налаштувань.
  • Програмування з комп`ютера з Bluetooth модулем.  Можете забути про не зручні програматори. Відтепер програмування системи з компьютера стало ще швидшим і зручнішим. Підключення до системи відбувається за допомогою бездротового з'єднання по Bluetooth. Все, що потрібно для цього це ПК з ОС Windows (7, 8, 10 x32/x64) та вбудованим Bluetooth 2.0 модулем (або Bluetooth адаптером, що підключається через USB порт). На ПК має бути встановлений Desktop додаток  Magnum Installer (https://magnum.org.ua/magnum-installer-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0/).
  • Перевірка параметрів та налаштувать через СМС. Також для зручності та на вимогу деяких наших партнерів забезпечена можливість зчитування будь якого параметру системи за допомогою СМС запиту. А також реалізовано підтвердження на 1-й номер СМС прийняття нового параметру при програмуванні через СМС.
  • Управління пусковим підігрівачем через мобільний додаток. В мобільному додатку з’явилась кнопка управління та індикація стану підігрівача. Для установників буде приємною новиною, що реалізувати цю функцію керування підігрівачем можливо як через CAN модуль, так через додатковий аналоговий вхід вихід (preheat).
  • Запуск та глушіння двигуна штатним брелоком автомобіля. Відтепер навіть в slave режимі охорона система дозволяє забезпечити запуск та глушіння двигуна через три кратне натиснення кнопки штатного брелоку.
  • Також виконано чисельні пропозиції наших клієнтів та установників щодо забезпечення зручностей як при встановленні, так і при користуванні охоронною системою в різних режимах. Виправлені неточності у відображені деяких параметрів системи через мобільний додаток.

Щоденно маркетинговий та конструкторський відділ компанії виробника працює над тим, щоб наша продукція отримувала реальні конкурентні переваги в забезпеченні охорони для автовласників та спеціалістів електриків, які працюють разом з нами. Слідкуйте за нашими новинами та купуйте справжню українську продукцію для захисту автомобіля.

 

Просмотров:108
Комментарии: 0
Написать отзыв Продолжить

Новости

GPS навигация (14)
GSM-сигнализации (20)
Автомузыка (26)
Автосигнализации (49)
Видеорегистраторы (70)
Механические средства защиты (38)
Планшетные ПК (10)
Радар-детекторы (17)
Разное (171)